UMUT REHABİLİTASYONDA BİR YENİLİK DAHA

UMUT REHABİLİTASYONDA BİR YENİLİK DAHAKonuya ilişkin şu ifadelere yer verildi: " Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde ‘ TEKNOLOJİK ETKİLEŞİM’ odası oluşturularak kurulan ‘E-Moli İnteraktif Duvar ‘ sistemi ile öğrencilerin eğlenmesi, hareket etmesi, vücut koordinasyonu geliştirmesi, strateji oluşturması ve bunların karşılığında aldığı puanlarla kazanma duygusu, mutluluğu yaşamasını sağlar.E-Moli İnteraktif Duvar  Sistemi kısaca projeksiyon cihazı ile duvara yansıtılan görüntüyle çocukların top veya elleri ile dokunarak etkileşime girmelerine dayanır. Bu etkileşim bazı oyunlarda eğitim amaçlı olabileceğigibi (renkleri ve sayıları öğrenme, eşleştirme ) hareket etmelerini sağlayan (futbol, basketbol, hedef vurma)oyunları da olabilmektedir. 
Daha önce sadece AVM lerde eğlence amaçlı kullanılan İnteraktif Duvar Sistemi artık eğitim ve egzersiz amaçlı olarak Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde de kullanılmaya başlandı.
 

Etiketler:

Ziyaretçilerimizin yaşam kalitelerini artırarak, bakım ve rehabilitasyonları için verdiğimiz hizmetler, aldığımız kalite sertifikaları ile onaylıdır!

WhatsApp Destek
Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen Bize Sorun
Aşağıdaki temsilcilerimden bilgi alabilirsiniz
Temsilci
Online