KURUMSAL

Hakkımızda

2006 yılında kurulan şirketimiz, İstasyon Caddesi üzerinde kiraladığımız binada, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Umut Evi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi adı ile faaliyetlerine başladı ve 6 ay sonra Yunak ilçesine ikinci şubemizi açtık.

200 özel gereksinimi olan vatandaşımıza Akşehirdeki Merkez binamızda Hizmet vermeye başladık. Akşehirdeki binamızın fiziki anlamda yeterli gelmemesi üzerine, Seyran Mahallesi Kuvayi Milliye Caddesi No:55 adresinde bulunan arsaya 3000 m2 kapalı alana sahip Türkiye’nin en büyük rehabilitasyon merkezlerinden birini yaptırdık. 2010 yılında görkemli bir açılışla bu binamıza taşındık. Bu gün yaklaşık 315 özel gereksinimi olan çocuğumuza en son teknolojik imkanlar dahilinde hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu kuruluşumuzun müdürlüğünü çocuk gelişimi ve eğitimi uzmanı Şahide Bolat, 2007 yılından bu yana başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Konya Selçuk Üniversitesi Çocuk Gelişimi mezunu Şahide Bolat 20 yılı aşkın tecrübesini engellilere duyduğu gönül bağıyla buluşturarak başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Aynı zamanda Aile Danışmanı olan Şahide hanım, engellilerimizin aileleriyle de başarılı çalışmalar yapmaktadır. Bir engellinin ve ailesinin, tüm sorunlarını kendi sorunuymuş gibi algılayarak, çözüm bulmaya çalışmakta, engellilerimizin, sosyal ve ekonomik haklarını takip ederek ailelerin, engelli bireyleri ile sıkıntısız bir şekilde yaşayabilme kabiliyetlerini psiko-sosyal olarak geliştirmektedir.


Ziyaretçilerimizin yaşam kalitelerini artırarak, bakım ve rehabilitasyonları için verdiğimiz hizmetler, aldığımız kalite sertifikaları ile onaylıdır!

WhatsApp Destek
Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen Bize Sorun
Aşağıdaki temsilcilerimden bilgi alabilirsiniz
Temsilci
Online