tr Türkçe en English de Deutsch

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri

Günümüzde tüm dünyada, yaşlılık alanında gelişmiş hizmet ve programlarda, gerek korumaya yönelik, gerekse de rehabilitasyon ve tedaviye yönelik fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinin çok önemsendiği görülmektedir. Umut Bakım Merkezi, uzmanlaşmış personeliyle kurum bakımı altında olan tüm yaşlılarına, fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini, yatış aşamasından itibaren rutin olarak kişiye özgü programları ve uygulamalarıyla sunmaktadır.

Sağlık Hizmetleri

Umut Bakım Merkezi, yüksek sağlık standartları oluşturmuş bir kurum olarak dikkat çekmektedir. Sağlık alanında uzmanlaşmış ve deneyimli hekim, fizyoterapist, psikolog, sosyal hizmet uzmanı, beslenme uzmanı ve hemşirelerden oluşan personeli ile yaşlılık alanında multidisipliner bakış açısının en iyi temsilcisidir.

Mental Sağlık Koruma ve Rehabilitasyon Hizmetleri

Günümüzde en önemli sağlık sorunları arasında gösterilen alzheimer, demans, yaşlılık depresyonu ve diğer yaşlılık mental sorunları, gerek yaşlıyı gerekse de yaşlı yakınlarını farkındalıklarını artırma yönünde zorlamaktadır. Umut Bakım Merkezi, misafir ettiği tüm yaşlı ve engellilere, uzman sağlık ekibiyle, yaşlının ve engellinini mental sağlığının korunması ve rehabilite edilmesinde bireysel koruma ve gelişim programı uygulamaktadır.

Beslenme ve Diyetetik Hizmetler

Son dönemlerde önemi daha fazla anlaşılan beslenme ve diyetetik programları, geniş halk kitlelerinin de dikkatini çekmeyi başarmış durumdadır.

Sosyal ve Psikolojik Destek Hizmetleri

Umut Bakım Merkezi, kuruma kabul aşamasından itibaren yaşlıyı-engelliyi, ve yakınlarını bir bütün olarak görmekte ve hem yaşlıya-engelliye ilişkin hem de yakınlarına ilişkin tespit edilen ihtiyaçlara yönelik sosyal ve psikolojik, bireysel ve grup çalışmalar uygulamaktadır.

Kişisel Bakım Hizmeti

Bakım Merkezimizde barınma, bakım, beslenme, temizlik ve güvenlik hizmetlerimizle yaşlı ve hastalarımızın hayatlarını sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortamda sürdürmeleri sağlanmakla birlikte sağlık ve bakımlarıyla ilgili her türlü gereksinimleri profesyonel hemşire ve yaşlı bakım elemanlarımız tarafından karşılanmaktadır.

Ziyaretçilerimizin yaşam kalitelerini artırarak, bakım ve rehabilitasyonları için verdiğimiz hizmetler, aldığımız kalite sertifikaları ile onaylıdır!

WhatsApp Destek
Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen Bize Sorun
Aşağıdaki temsilcilerimden bilgi alabilirsiniz
Temsilci
Online